Shes apo nderroj

Shitet nga: Ardian 18 Jan 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Adresa: Boge-Peje
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shes apo nderroj token ne Boge te Rugove me toke apo banese ne Prishtine apo Fushkosove. Gjithsej jane 25ari mirepo shitja apo nderrimi behet sipas marrveshjes. Toka gjendet 5 minuta nga qendra e skijimit dhe ka gjith infrastrukturen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim