Shes ne Istog 2 X 4.75 Ari

Shitet nga: xxxxxx Dje 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shes ne Istog 2 X 4.75 Ari mbi Hotel Trofta dhe afer Mores se re dhe shum pran Burimit piktoresk
Trojet gjinden ne nji vend shum fantastik per banim nga ku Istogu dhe rrafshi i Dukagjinit shifet si ne pellemb te dores
Mund te shitet edhe komplet 9.5 Arii
Komplet infrastruktura
Posedon:
Rrug
Uj
Rrym
Kanalizim
Perkthimi i menjihereshem
Qmimi sipas marrveshjes
Mund te me kontaktoni ne email ose ne
Weiber + Watsap 0041786399539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim