Shes tokê ne Rugovê (Shkrelë)

Shitet nga: Brahim 30 Gsh 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shes tokë ne Rugovê "Shkrel"
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Pejë
Toka ka nje pozit shum te bukur dhe ka te gjitha kushtet per ndertim villash apo shtepive, ka rrugen per mes ka uj dhe rrymê esht afer rruges kryesore te fshatit.Gjithsejt per shitje jan 40 ari dhe e bejm ndarjen sipas nevoje mund te telefononi ne viber+37744176333 dhe tel ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim