Shes tokê ne Rugov fshatin Shkrelê

Shitet nga: Brahim 13 Gsh 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Pejë
shes toke ne shkrel nga 3 ari e ma shum,toka ka te gjitha kushtet me uj rrym dhe e ngjitur per rrug kryesore gjithsejt i kam 40 ari perkthimi behet menjeher .Toka ka nje pozit shum te bukur dhe te rrafshet qmimi do jet i volitshem mund te kontaktoni ne qdo kohë .049176333/044176333 dhe viber +37744176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim