Shes tokė ne Rugovê Shkrelê

Shitet nga: Braun 28 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë
Komuna: Pejë
shes tokê ne fshatin Shkrelê te Rugoves toka plotson te gjitha kushtet per banim Qka do te thot ka uj rrym rrugen per mes parcele e ka te hapur dhe bejm ndarjen me ari mvaret nga oferta e blersit mund te tel ne viber +37744176333 dhe ipko tel 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim