Shes token prej 99 ari

Shitet nga: Dugagjin 09 Gsh 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: lagja Gjimnazit
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Pejë
Shes token prej 99 ari tek shkolla Gjimnazi (Maja Zez)
toka esht pron Shqiptari dhe dokumentacion te regullt
mund te kontaktoni ne ket numer ne Angli 07956419381 ose kontaktoni falas ne VIBER--TANGO ose WHATSUPP.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim