Shesim pllaca me siperfaqe te ndryshme

Shitet nga: toni 31 Krr 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet trualli në sipërfaqe prej 65 ari, trualli është i përshtatshëm për banim dhe çdo lloj veprimtarie me mundësi të ndarjes.
Trualli gjendet për afërsisht 400 metra larg prej rrugës kryesore (prej rrethit II-të te “Greta-Market” afër Stacionit autobusëve) ashtuquajtur “Krivogllavë”- Pejë

Toka është pronë shqiptari që nga të parët dhe me dokumentacion të rregullt.
Ka infrastrukturë, rruga gjerë të pllazi prej rrugës kryesore është i shtuar me kubëza.
Çmimi i volitshëm si pas marrëveshjes.

Po ashtu shesim pllaca sipas projektit ku mund te ndertohet ne menyr te regullt P+2 kate kemi pllaca nga 2 Ari deri ne 5.5 Ari sipas deshires
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim