Shiten pllacat ( Trojet)

Shitet nga: Muja 21 Jan 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 435 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shesim Pllacat per ndertim shtepive, pllacat kanë nga 435M2, kane rrugen, kanalizimet, dhe rrymen.
Ne numrin e telefonit mundë te me kontaktoni ne Viber, waitsap, në qdo kohë.
Presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim