Shitet Shtepia ne Deqan

Shitet nga: Shpia 11 Mar 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet shtepia me 10 ari tok ne Deqan, Shtepia asht 2 kate dhe podrum ,me nxemje qendrore,e izolume me stiropoll 10 cm dhe ka nje plan modern ,ai qe e blen i merr qera per qdo muj nga 300 E. asht e ndertume me matrial te fort dhe per marak, nuk ka nevoj as per ni investim,arsya e shitjes jetoj jasht kosove dhe du mi ble ni shpi ketu ku jetoj,Shpia mund te shihet qdo dit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim