Shitet Truall 5.25 Ari Peje-Shk.Ekonomike

Shitet nga: Osman Sot 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
****Truall për shitje afer Shkolles Ekonomike ne Peje, me sipërfaqe prej 5 ari e 25 metra.

****Parcelizuar me infrastruktur komplet: ujë, rrymë, rrugë te asfaltuar, kanalizim.

****Toka eshte e perkthyer dhe prone Shqipetari

****Çmimi:Me Marrveshje.

**** Presim blers Serioz

**** Kontakti

044-144-617 /049-29-29-91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim