Shitet 178 ari ne rrugen kryesore Magjistrale.

Shitet nga: Visar 22 Tet 01:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Adresa: 1hektar e 78 ari
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Pejë
Shitet ose gjysma kompenzohet me banesa ne Prishtine 1 hektar e 78 ari ne Pavlan me rrugen kryesore ne hyrje te Pejes.Toka eshte eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie si dhe aktiviteti biznesor,posedon gjithe dokumentacionin e rregullt ne emer te pronarit,qashe ne rrugen kryesore.poashtu ka 90 metra shtrirje ne ball te rruges kryesore.Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim