Shitet Toka me shtëpi në Vitomiricë

Shitet nga: Brahim 18 Pri 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vitomiricë
Sipërfaqe: 2000 m2
Komuna: Pejë
Shitet Toka me shtëpi në Vitomiricë

600 m nga magjistralja Pejë - Istog

me sipërfaqe 20 ari dhe shtepi të kompletuar.

Kontakti:
Brahimi
Viber : +1347834224
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim