Shitet(kompenzohet)toke ne Rugove Reke te Allages

Shitet nga: Visar 26 Dhj 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Pejë
Shiten rreth 200 ari ne Rugove.Toka eshte ne lartesi 1500 m.Ne te dy anet e saj kalojne burime uji ka siperfaqe te rrafshet dhe esht e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.Toka eshte afer hotel Restaurant Art Design rreth 2 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim