Shitet pllaci

Shitet nga: Dugagjin 22 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 999 m2
Komuna: Pejë
Shes token prej 99 Ari afer Shkolles se Gjimnazit esht pron shqiptari dhe ka dokumentacion te regullt. Mund te kontaktoni ne ket numer ne Angli 07956419381 ose falas Viber Tango ose Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim