TOKA NEKELMEND (ish - NABERGJAN)

Shitet nga: BESIM 18 Pri 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Adresa: KELMEND
Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
SHITET TOKA NE FSHATIN KELMEND (ish - NABERGJAN)
TOKA KA SIPERFAQE PREJ 1 HEKTAR DHE ESHTE E RRETHUAR NGA 3 ANET ME LUM (UJE TE RRJEDHSHEM) I CILI NUK NDALET ASNJEHERE.
TOKA ESHTE E KULTIVUESE DHE E PERSHTATSHME PER QFARDO KULTURE / FRYTDHENESE.
NE TE 3 ANET E TOKES, BUZE LUMIT KA MAL NGA DRURI I VERRIT.

CMIMI I TOKES ESHTE 60.000 EURO

TEL. 049 406 409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim