TROJET NE SHITJE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ELITA - M 29 Dhj 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: vitomiricë
Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Pejë
shiten trojet në Vitomiricë, afer ambullnates, te parcelizuara ne siperfaqe prej 5 dhe 10 ari, trojet kanë infrstrukturen e nevojshme- rrymen dhe ujin, dokumentacioni i rregullt 1/1.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim