Tokê ne Rugov SHKRELÊ 40 Ari

Shitet nga: Brahim 09 Sht 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shiten 40 ari tok ne Rugov SHKRELÈ
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Fushë
Komuna: Pejë
shiten 40 ari me mundesi ndarje ne parcela toka ka nje pozit te lakmushme ka uj rrym dhe rrug perkthimi behet menjeher Andaj thirrni ne tel viber +37744176333 dhe tel ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim