Tokë 178 ari në hyrje të Pejës

Shitet nga: Visar 28 Shk 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shiten 178 ari në rrugën kryesore përkatësisht në magjistrale në km 4 në hyrje të Pejës.Toka është e përshtatshme për cdo lloj veprimtarie si dhe aktiviteti biznesor,posedon krejt dokumentacionin e rregullt e kompletuar.Pikërisht në këtë pjesë do te kaloje edhe autostrada.Toka është afër rrugës tranzit 2 km,pastaj Proton qeramikës.Poashtu është afër Al Petrol 300 metra dhe përball pllacit të veturave Best Cars.Mirëpresim vetëm ofertat serioze
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim