Tokë ne Rugovë

Shitet nga: Hysni Dje 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka gjendet ne një vend te mirë, ka nje siperfaqe te rrafshët dhe te mirë, dhe i plotson te gjitha nevojat per banim si dhe per ndertim per më shumë informata thirr ne nr: 044/049267520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim