Tokë ne Rugovë

Shitet nga: Hysni 13 Mar 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka ka siperfaqe te rrafshët dhe te mirë, ka pamje te bukur dhe te pershtatshme per banim ,per më shumë info....
Thirr ne nr: 044/049267520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim