Tokë ne Rugovë

Shitet nga: Hysni 28 Maj 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Toka gjindet ne Shtupeq te madh,ka siperfaqe te rrafshet dhe i plotson te gjitha kushtet, per me shum informata mund te thirrni ne keta nr.. 044/049267520
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim