Tokë prej 53 ari në Tranzit në Pejë

Shitet nga: Selajdin Beqiri 10 Sht 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet parcella në tranzit, me Sipërfaqe prej 53 Ari.
Parcella gjindet në rrugën tranzit, afër urës që e ka ndërtuar KFOR-i. Ka dalje direkte ne rruge.
Është e përshtatshme dhe posedon leje ndërtimi për objekt të banimit, objekt banimi me afarizëm, apo objekt afrist
Posedojme dokumentacionin e plotë. Është në emër të pronarit dhe perkthimi eshte i menjehershem.
Çmimi është shumë i volitshëm.
Shitet komplet 53 ari, nuk ndahet

Për më shumë info:
049/750-008
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim