Toka 50 ari ne rrugen Peje-Deqan (Lybenic)

Shitet nga: Riza 19 Sht 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Adresa: Lybeniq, te rruga kryesore
Sipërfaqe: 5000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Toka ka madhesine gjithsej 50 ari.

Ajo gjindet ne rrugen kryesore Peje-Deqan, ne fshatin Lybenic, balle per balle me varrezat e heronjeve.

Ka leje per ndertim dhe pozite shum te pershtatshme per shkak te rruges kryesore.

Cmimi eshte 4000 EUR/ari.

Cmimi eshte i negociueshem si dhe termet e pageses.

Per me shume detaje kontaktoni ne 049 456 782 ose 044 137 743
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim