Toka 85ari ne fshatin Zhakov te komunes Istog

Shitet nga: Shkelqim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 500 EUR

Komuna: Pejë
Toka gjendet ne nje fshat te quajtur zhakove te komunes se istogut.Jan 85ari apo 8500m2. Toka ka dalje ne rrugen kryesore te fshatit dhe ne foto shihet pamja e tokes.Çmimi 25500 euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim