Toka afer Cambridge School

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per Patundshmeri EDA-K 09 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet parcela me siperfaqe prej 60 ari afer shkolles Cambridge, ka infrastrukture te kompletuar me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi mund te behet menjehere. Ju mirepresim Agjesnioni per Patundshmeri EDA-K - Peje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim