Toka ne shitje 52 ari e 28 metra,Peje

Shitet nga: Bekim 05 Dhj 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Pejë
Shesim 52ari e 28 metra mes rrugeve te tranzitit dhe rruges se qytetit afer shkolles Ali Hadri

ose afer rrethit ne rruge per Rozhaj ka lidhje shum kahjeshe me rruge, njeherit edhe eshte ne urbanizem me rruge te reja dhe lejohet Ndertim i Lart

ne afersi ka Nedri komercin si dhe afer hotel ,,maestro,,gjithashtu ka afer Motelin< LAS VEGAS>

ne rr.Azem Jakup Lukaj.
me dokumenta te rregullta.Numri i kontaktit : 044271359,ose ne Angli Numri I kontaktit:00447528149150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim