Toka ne shitje

Shitet nga: Arzen 22 Qer 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet toka ose ipet me qera. Toka ka siperfaqe 32ari dhe gjindet afere ETC, 125metra larg nga rruga kryesore Peje-Prishtine. Toka eshte e pershtatshme per afarizem si dhe ka leje ndertimi.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim