Toke 170 ari ne hyrje te Pejes-Pavlan afer Al Pe..

Shitet nga: Visari 11 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka eshte afer Al Petrol ne hyrje te Pejes ne Pavlan.Shitet ose kompenzohet mundesisht me banesa 1 hektar e 70 ari ne hyrje te Pejes ne rrugen kryesore perkatesisht ne Magjistrale ku pikerisht aty do te kaloje edhe AUTOSTRADA me qmim jashtezakonisht te volitshem.Toka posedon gjithe dokumentacionin e rregullt,infrastrukture te kompletuar e me pronar shqiptar,si dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie e aktiviteti biznesor.Ju mirepresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim