Toke 178 ari ne rrugen kryesore ne hyrje te Pejes

Shitet nga: Visar 15 Sht 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Pejë
Shitet apo eventualisht nderrohet 178 ari perkatesisht 1 hektar e 78 ari ne Pavlan ne hyrje te Pejes,ne rrugen kryesore perball pllacit te kerreve Best Cars.Toka ka shtrirje rreth 90 metra ne ball te rruges kryesore Magjistrales Prishtine-Peje,ka infrastrukture te kompletuar,dokumentacion me pronar gjitha kushtet.Eshte afer Al Petrol si dhe eshte e pershtatshme per shum lloje te biznesit.Ju mirepres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim