Toke ne Peje

Shitet nga: kadri 20 Gsh 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Adresa: staradran
Sipërfaqe: 2 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
shitet toka ne saradran toka esht shum e mir ka ujin afer se uitet thjesht osht tok e mir dhe shitet arsyja e shitjes eshte se kemi dy shtepi dhe sme nevoitet qmimi per ari eshte 600euro per ari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim