Toke ne Rugovë--Shkrelē

Shitet nga: Brahim 12 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Pejë
shes prej 3 ari deri ne40 tokë ne shkrel toka Asht e shfrytezuar ne
Maximum Asht e rrafshet ka rrugen neper mes per momentin esht 1 klm pa asfalt Dhe Besoj Qe ket vit asfaltohet i ter fshati po vitin tjeter Po sigurt kemi ndertu Edhe rezervar uji nga betoni na tel viber
+37744176333 ose ipko 049176333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim