Toke ne Stankaj rugove perkthimi menihere

Shitet nga: prone private 18 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: stankaj Rugove
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
shitet toka ne stankaj te rugoves 5 min nga qendra e boges eshte prone private dhe perkthimi i menjehershem ju lutem te interesuarit te na kontaktojn ne kete nr te telefonit 049 350 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim