Toke ne rrugen e tranzitit prej 22 ari e gjys te..

Shitet nga: agim gashi 13 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Pejë
Shes token 100 metra larg rruges kryesore tek ura e tranzitit toka eshte e pershtatshme per banim si dhe per zhvillim biznesi ne nje pozite mjaft te pershtatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim