Toke ne rrugen kryesore afer Al Petrol Pavlan

Shitet nga: Visari 14 Pri 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Toka eshte ne Magjistrale(rrugen kryesore)afer Al Petrol ne hyrje te Pejes ne Pavlan perball pllacit te kerreve Best Cars.Shitet 1 hektar e 70 ari ne hyrje te Pejes ne rrugen kryesore perkatesisht ne Magjistrale ku pikerisht aty do te kaloje edhe AUTOSTRADA me qmim jashtezakonisht te volitshem.Toka posedon gjithe dokumentacionin e rregullt,infrastrukture te kompletuar e me pronar shqiptar,si dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj veprimtarie e aktiviteti biznesor.Ju mirepresim...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim