Trolli ne shitje, 10 ari

Shitet nga: Kujtim 22 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Adresa: Vitomirice
Sipërfaqe: 1000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
Shitet trolli, 10 ari, 900 metra prej rrethit Peje-Vitomirice-Rozhaje ne drejtim te Vitomirices. Trolli eshte i rrethuar me shtylla betoni dhe rrjet teli, ka rryme dhe uje te instaluar. Ne perimeter ka te mbjellura 100 selvi zbukuruese te rritura. Eshte 100 metra nga rruga kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim