Truall ne Peje

Shitet nga: Elmi 05 Sht 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Pejë
E shesim trullin ne Peje afer nje lagje te njohur Fidanishte ,ka nje pozit shume te pershtateshme dhe te qete per banim.
Trulli ka 2 pjes nga 4 ari pra gjithsejt 8 ari,
Qmimi qka eshte me interesant eshte i lire
Dhe me saktesishte 1 ari eshte 6500 euro kush ka interes me dite me teper kemi kete numer te telefonit qe me viber nuk kushton gje.0033685249656.ose 0041767171331.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim