Truall ne Peje

Shitet nga: fadil 12 Qer 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: pej
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
shitite trualli ne pej mbi shkollen xhemail kada
trualli posedon leje ndertimi dhe planin e shtepis
me siperfaqe prej 9 ari per me shum kontaktoni ne nr te telefonit 044145827 dhe 049145827 qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim