Truall prej 40 ari ne Peje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per Patundshmeri EDA-K 09 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Pejë
Shitet toka me siperfaqe prej 40 ari e cila gjendet ne hyrje te qytetit te Pejes saktesisht mbrapa servisit White House, ka infrastrukture te kompletuar dhe perkthimi behet menjehere. Ju mirepresim Agjensioni Per Patundshmeri EDA-K - Pejë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim