Truall shitet urgjent !!!

Shitet nga: Arsim Sheremetaj 12 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Pejë
SHES TRUALLIN URGJENT NE VITOMERICE!!
TRUALLI ESHTE 1 HEKTARE E 15 ARI E 36 METRA
KA FILLUAR SHITJA!
NE FORME KATRORE
ME DOKUMENTA TE RREGULLT NE EMER TIMIN ESHTE!
QMIMI PER ARI ESHTE 3000 EURO !
TRUALLI MUND TE SHITET EDHE I NDARE NE TROJE !
TRUALLI eshte e pershtatshem per qdo llojë veprimtarie..!
SIQ SHIHET EDHE NE FOTO TOKA E KA EDHE RRUGEN POASHTU E KA EDHE RRYMEN DHE UJIN SHUM AFER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim