Trualli

Shitet nga: Ylber hasani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

33 000 EUR

Komuna: Pejë
Shitet toka 2.7 ari me gjith infrastrukturen e nevojshme per jetes si uji rryma kanalizimi sistemin kabllor ipko etj . Toka eshte prone shqiptare dhe gjindet shume afer kompanis dukagjini ( rtv dukagjini ) 200 metra ose afer xhamis se kuqe te interesuarit mund te kontaktojn gjate dites ne tel apo viber cmimi eshte pak i diskutushem ju mirpresim 049 120678 viber 044 120678 toka ka nje shtepi te vjeter dhe nje aneks te veqant
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim