URGJENT PLLAC 7ARI-PEJË

Shitet nga: Vigan 17 Dhj 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Shitet trualli në sipërfaqe prej 7 ari në lagjen Kristal tek Birraria e Pejes apo tek Sheqerana te shkolla e deminerave-Pejë.
Trualli është i përshtatshëm për banim dhe posedon trafo private dhe sistem të ri të kanalizmit dhe të ujësjellsit.Prona është shqipëtare.
Rruga kryesore është tërsisht e ndriquar dhe është me infrastruktur te re.
Qmimi sipas marrveshjes.
Kontakt:049-87-87 -88
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim