Ushqim per Kafshe te sivjetit

Shitet nga: Nexhi 15 Pri 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   130 EUR

Komuna: Pejë
Shitet ushqim per kafshe
I marrun per mot te mire
dhe kualitet i mire
Qmimi 1.30
Gjindemi ne fshatin Zallq
Komuna Istogut
Nr-044-232-047
Ju Mirepresim

Posedojm 200 dongji
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim