VITOMIRICE REONI III PARCELAT

Shitet nga: Bujari 07 Shk 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Adresa: vitomirice
Komuna: Pejë
Shes disa parcela ne Vitomirice, çmimi 3500 euro ari, mvaret sa merr, ma shume ari qmimi mai i Vogel, ma pak ari çmimi ma i madh .
Parcelat gjenden 20 m nga rruga kryesore Peje-Banje-istog, eshte prone shqipetare dhe ka ujesjellesin edhe elektricitetin.
Per me shume informata ne tel. +38649716607 -viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim