jepet toka dhe shtepia me qira

Shitet nga: sokol 03 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Adresa: pej shtupeq i vogel rugov
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë
Komuna: Pejë
Jepet toka dhe shtepia me qira ne shtupeq te vogel ka 5 hekter tok, ka uj ,ka rrym ,ambienti esht i paster, stani ka 2 dhoma dhe nje koridor, na telefononi ne numrin :
044138039
Na vizitoni sepse nuk do pendoheni
Pushimi juaj do jetè i paharruar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim