parcell prej 17 ari

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni per Patundshmeri EDA-K 09 Tet 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Pejë
Shitet toka me siperfaqe prej 17 ari e cila gjendet ne hyrje te qytetit te Pejes saktesisht mbrapa servisit White House, ka infrastrukture te kompletuar dhe perkthimi munde te behet menjehere. Ju mirepresim Agjensioni Per Patundshmeri EDA-K - Pejë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim