placi ne shitje 045817699

Shitet nga: pracela ne shitje 12 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Blagaje peje
Sipërfaqe: 36 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Pejë
shitet placi prej siperfaqe36 ari palci gjindet ne vend te mire dhe qet per ndertimi e shpise ka uje rryme kablovike qmimi i volitshem placi dokumentacio mbi pronesi eshte i regulut num kont 045817699
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim