pllaci ne shitje

Shitet nga: florian 06 Sht 01:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Adresa: vitomeric
Sipërfaqe: 850 m2
Komuna: Pejë
shitet pllaci 8.5 ari 100 metra prej rruges kryesore mbas market magic ne vitomeric . placi asht me dy rrug pllaci asht katror dhe ka ballin 33 metra perkthimi mrenda dites pres blers serioz .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim