toka dhe shtepia ne shitje

Shitet nga: bashkim 16 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 38000 m2
Komuna: Pejë
toka gjindet ne shkrel te rugoves . gjithsej jan 38 ari. toka dhe shtepia gjinden mu ne qender te shkrelit me pamje marramendese. shtepia esht dykatshe kati i pare me blloka i dyti esht dru siq shihet edhe nfoto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim