Kamshtepiza

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Nesi 06 Krr 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Pejë
Shitet kamshtepiza po thuajse e re esht shum e rujtur dhe e pershtatshme per gjdo veprimtari per ma shum na kontaktoni prej ores 08.deti 19 flm per mirkuptim kamp shtepiza gjindet ne bjeshk dhe mundemi me shku me pa esht termoizol
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim