Pushimore per oborr

Shitet nga: Labinot 23 Sht 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Pejë
Shitet urgjent pushimorja per oborr e drurit me tavoline dhe 8 karrige druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim